Aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu sklep.specjalfinanse.pl

PLATFORMA ZAKUPOWA - Nowy cennik promocyjny od 01.03.2018r. !!!                             Szczegóły w zakładce SKLEP SPECJAŁ FINANSE

PLATFORMA ZAKUPOWA - tylko u nas ABONAMENT "No Limit + Internet" ze smarfonem  poniżej 21 zł brutto/miesięcznie !!!

Zakup dowolnie wybranego sprzętu teraz także w systemie NISKO OPROCENTOWANYCH RAT MIESIECZNYCH !!!

 

Jesteś zainteresowany innym modelem, zadzwoń do nas.

Informujemy, że od 06 lipca 2016r. Klienci Specjał Finanse mogą nabywać wszystkie aktualnie oferowane modele Telefonów/ Smartfonów/Routerów /Tabletów w systemie niskooprocentowanych rat. Okres spłaty na preferencyjnych warunkach wynosi 12 lub 24 miesiące. Zachecamy do kontaktu, pracownicy Specjał Finanse w ciagu kilku minut przedstawią symulację niskich rat miesięcznych na dowolnie wybrany produkt.

 

Informujemy, że od 20 kwietnia 2016r. obowiązują nowe bardzo atrakcyjne warunki na dostawy energii elektrycznej lub/i gazu ziemnego do osób fizycznych ( gospodarstwa domowe ).

NOWA PLATFORMA ZAKUPOWA !!! - informujemy, że od 01 lutego 2018r. za pośrednictwem Specjał Finanse można zamawiać telefony, smartfony, routery i modemy LTE oraz laptopy w bardzo atrakcyjnych cenach. Ze szczegółami oferty można zapoznać się otwierając zakładkę SKLEP SPECJAŁ FINANSE. Zapraszamy do kontaktu. W przypadku większych zamówień udzielamy dodatkowych rabatów.

Specjał Finanse – nowa Grupa Zakupowa GSM/Internet

Wyjątkowa oferta w zakresie usług telekomunikacyjnych jest już dostępna.

Odpowiadając na powszechne oczekiwania partnerów biznesowych GK Specjał spółka Specjał Finanse  przygotowała atrakcyjną kosztowo i funkcjonalnie ofertę w zakresie  korzystania z telefonii mobilnej oraz internetu LTE. Ofertę kierujemy do wszystkich Przedsiębiorców współpracujących lub zamierzających współpracować z Grupą Specjał. Z oferty mogą skorzystać wszyscy Przedsiębiorcy, nie ma znaczenia forma organizacyjna czy skala prowadzonej działalności.

 

 

                            

ZADZWOŃ